conti_at10148032
CONTI AT10 1480 32 Conti Synchroflex timing belt - AT10148032
216.32 tax incl.
On order: delivered from 19/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
Key features according to our expert
  • Length: 1480
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1480 mm
  • Number of teeth: 148
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817124010
  • Supplier number: CONTI AT10148032
Length
1480
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
1480 mm