action_do4010_1_046
ACTION DO4010-1-046 percussion cap 1" x 46 deep
Key features according to our expert
  • Socket size: 46 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 100 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981089970
  • Supplier number: ACTION DO4010-1-046
Socket size
46 mm
Connection size
1"
Length
100 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
46 mm