action_do4010_1_036
ACTION DO4010-1-036 percussion cap 1" x 36 deep
Key features according to our expert
  • Socket size: 36 mm
  • Type of drive profile (socket): Hexagonal
  • Connection size: 1"
  • Length: 100 mm
Specifications / All features
  • Brand: ACTION
  • EAN: 8717981055807
  • Supplier number: ACTION DO4010-1-036
Socket size
36 mm
Connection size
1"
Length
100 mm
Square drive
1"
A/f mm/inch
36 mm