conti-t10-t10-4780---16
CONTI T10 4780 16 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10478016
  • Length: 4780
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 4780 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817198974
  • Supplier number: CONTI T10478016
Pitch
10 mm
Width
16 mm
Nominal length
4780 mm