conti-t10-t10-4780---16
CONTI T10 4780 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10478016
  • Lengte: 4780
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 4780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817198974
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10478016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
4780 mm