conti-t10-t10-4780---12
CONTI T10 4780 12 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10478012
  • Length: 4780
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 4780 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817137867
  • Supplier number: CONTI T10478012
Pitch
10 mm
Width
12 mm
Nominal length
4780 mm