conti_htd8180050crb
CONTI HTD8180050CRB conti synchroforce carbon timing belt 1800 x 50 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1800
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFORCE CARBON
  • Nominal length: 1800 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817038157
  • Supplier number: CONTI HTD8180050CRB
Pitch
8 mm
Width
50 mm
Product line
CONTI SYNCHROFORCE CARBON
Nominal length
1800 mm