conti_htd314415
conti_htd314415_2
conti_htd314415
conti_htd314415_2
CONTI HTD 144 3M 15 Conti Synchrobelt timing belt - HTD314415
16.42 tax incl.
On stock, immediately available.
each
The minimum purchase order quantity for the product is 50.
  • Delivery by DHL
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
Key features according to our expert
  • Length: 144
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 15 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 144 mm
  • Number of teeth: 48
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817012089
  • Supplier number: CONTI HTD314415
Length
144
Pitch
3 mm
Width
15 mm
Nominal length
144 mm