conti_xpb1750bp
conti_xpb1750bp_2
conti_xpb1750bp
conti_xpb1750bp_2
CONTI XPB1750BP conti v fo v-riem 1750 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1750
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1750 mm
  • Binnenlengte Li: 1690 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX693
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716062
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1750BP
Lengte
1750
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1750 mm
Binnenlengte li
1690 mm