conti_gtr14516690
conti_gtr14516690_2
conti_gtr14516690
conti_gtr14516690_2
CONTI GTR 5166 14M 90 Conti Falcon PD tandriem - GTR14516690
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 5166
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 90 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 5166 mm
  • Aantal tanden: 369
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14516690
Lengte
5166
Steek
14 mm
Breedte
90 mm
Nominale lengte
5166 mm