conti_xpz3550p
conti_xpz3550p_2
conti_xpz3550p
conti_xpz3550p_2
CONTI XPZ3550P conti v fo pioneer v-riem 3550 x 9,7 mm zwart/blauw
 82,44 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 95.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3550
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 3550 mm
  • Binnenlengte Li: 3512 mm
  • Buitenlengte La: 3562 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX1118
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858588724
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ3550P
Lengte
3550
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
3550 mm
Binnenlengte li
3512 mm
Buitenlengte la
3562 mm