conti_xpz1120bp
conti_xpz1120bp_2
conti_xpz1120bp
conti_xpz1120bp_2
CONTI XPZ1120BP conti v fo v-riem 1120 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1120
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1120 mm
  • Binnenlengte Li: 1082 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX445
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716505
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1120BP
Lengte
1120
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1120 mm
Binnenlengte li
1082 mm