conti_xpb2410bp
conti_xpb2410bp_2
conti_xpb2410bp
conti_xpb2410bp_2
CONTI XPB2410BP conti v fo v-riem 2410 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2410
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2410 mm
  • Binnenlengte Li: 2350 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX953
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716215
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2410BP
Lengte
2410
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2410 mm
Binnenlengte li
2350 mm