conti_xpb2240bp
conti_xpb2240bp_2
conti_xpb2240bp
conti_xpb2240bp_2
CONTI XPB2240BP conti v fo v-riem 2240 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2240
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2240 mm
  • Binnenlengte Li: 2180 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX886
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716185
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2240BP
Lengte
2240
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2240 mm
Binnenlengte li
2180 mm