conti_xpb1500bp
conti_xpb1500bp_2
conti_xpb1500bp
conti_xpb1500bp_2
CONTI XPB1500BP conti v fo v-riem 1500 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1500
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1500 mm
  • Binnenlengte Li: 1440 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX595
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715966
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1500BP
Lengte
1500
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1500 mm
Binnenlengte li
1440 mm