conti_xpb1350bp
conti_xpb1350bp_2
conti_xpb1350bp
conti_xpb1350bp_2
CONTI XPB1350BP conti v fo v-riem 1350 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1350
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1350 mm
  • Binnenlengte Li: 1290 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX535
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715898
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1350BP
Lengte
1350
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1350 mm
Binnenlengte li
1290 mm