conti_xpa1882bp
conti_xpa1882bp_2
conti_xpa1882bp
conti_xpa1882bp_2
CONTI XPA1882BP conti v fo v-riem 1882 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1882
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1882 mm
  • Binnenlengte Li: 1842 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715300
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1882BP
Lengte
1882
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1882 mm
Binnenlengte li
1842 mm