conti_xpb1250bp
conti_xpb1250bp_2
conti_xpb1250bp
conti_xpb1250bp_2
CONTI XPB1250BP conti v fo v-riem 1250 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1250
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1250 mm
  • Binnenlengte Li: 1190 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX495
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715843
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1250BP
Lengte
1250
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1250 mm
Binnenlengte li
1190 mm