conti_xpa1550bp
conti_xpa1550bp_2
conti_xpa1550bp
conti_xpa1550bp_2
CONTI XPA1550BP conti v fo v-riem 1550 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1550
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1550 mm
  • Binnenlengte Li: 1510 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715119
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1550BP
Lengte
1550
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1550 mm
Binnenlengte li
1510 mm