conti_t5dl110016
CONTI T5 1100 16 DL 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5DL110016
 61,30 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 3 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 1100
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1100 mm
  • Aantal tanden: 220
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817182140
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5DL110016
Lengte
1100
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1100 mm