conti_at542025gen3
CONTI AT542025GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 420 x 25 mm rood
 60,46 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 420
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 420 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100946
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT542025GEN3
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
420 mm