conti_t1084050
CONTI T10 840 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1084050
 143,89 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 840
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 840 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140188
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1084050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
840 mm