conti_spz1412cl
conti_spz1412cl_2
conti_spz1412cl
conti_spz1412cl_2
CONTI SPZ1412CL powerspan v-riem 1412 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1412
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1412 mm
  • Binnenlengte Li: 1374 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653701
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1412CL
Lengte
1412
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1412 mm
Binnenlengte li
1374 mm