conti_at10150050
CONTI AT10 1500 50 Conti Synchroflex tandriem - AT10150050
 314,10 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 1500
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 150
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817123198
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10150050
Lengte
1500
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1500 mm