skf_mpv_75x595x63
SKF MPV-75X59.5X6.3 heavy-duty rubber bekrachtiger zuigerafdichting van polyurethaan
 8,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Binnendiameter: 59.5 mm
  • Breedte groef: 6.3 mm
  • Buitendiameter: 75 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 07316575540630
  • Artikelnummer leverancier: SKF MPV-75X59.5X6.3
Binnendiameter
59.5 mm
Breedte groef
6.3 mm
Buitendiameter
75 mm