makita_p_60545_10
MAKITA P-60545-10 HSS-G metaalboor black/gold 1x34mm (10 st.)
 10,50 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 22/05/2026
pak
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving
Metaalboor, HSS-G, 1,0 x 34 mm, 10 stuks
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 1 mm
  • Type boor: Metaalboor
  • Totale lengte: 34 mm
  • Maat schacht: 1 mm
  • Type schacht: Cilindrisch
  • Materiaal (boor): HSS-G
  • Aantal snijkanten: 2 ea
  • Aantal per pak: 10
  • Snijlengte: 12 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: MAKITA
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: MAKITA P-60545-10
Diameter
1 mm
Type boor
Metaalboor
Totale lengte
34 mm
Maat schacht
1 mm
Type schacht
Cilindrisch
Materiaal (boor)
HSS-G
Aantal snijkanten
2 ea
Aantal per pak
10
Snijlengte
12 mm
Diameter inwendig
1,0 mm
Hoeveelheid
10
Lengte
34 mm
Werklengte
12 mm