hi_force_mb210_85_75
HI-FORCE MB210-85-75 zeskant reduceerbus voor hydraulische momentsleutel TWH210NRH, 85 x 75 x 5 mm
Productomschrijving
  • Reduceer zeskant voor hydraulische momentsleutel TW210NRH
  • Sleutelwijdte buitenkant 85 mm
  • Sleutelwijdte binnenkant 75 mm
  • Wanddikte 5 mm