FESTOOL RG 130 ECI-Set DIA AB RENOFIX saneringsslijper 1600 W met diamantschijf DIA ABRASIVE-D130 in systainer SYS3 L 237 - 577060
 1.269,03 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
Onbeperkte kracht voor oppervlakteherstel
Leveringsomvang
  • Geleidezool
  • Spanflens garnituur
  • Kopgatsleutel KF-AG
  • Klittenbandverbinder KV-215 (5-pack)
  • Diamantschijf DIA ABRASIVE-D130
  • Systainer SYS3 L 237
Productomschrijving
Eindeloze power. Op elke ondergrond.
  • Perfecte aanvulling: uitstekende stofafzuiging in combinatie met de stofzuiger CTM 36 AC RENOFIX
  • Flexibel: vloeren schuren tot direct aan de wand dankzij borstelsegment
Geschikt voor
  • De specialist voor diamantgereedschap
  • De optimale oplossing voor materiaalverwijdering bij het renoveren en saneren
  • Voor het verwijderen van beton, estrik en deklagen op harde ondergronden
  • Voor grotere vlakken of lokale toepassingen op wand, plafond en vloer
  • Voor iedere toepassing en elk materiaal altijd het juiste gereedschap
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 130 mm
  • Maat gereedschapsopname: M14
  • Type gereedschapsopname: Buitendraad
  • Vermogen: 1600 W
Specificaties / Alle eigenschappen
Diameter (schijf)
130 mm
Maat gereedschapsopname
M14
Type gereedschapsopname
Buitendraad
Vermogen
1600 W
Gereedschapopname
D25/M14
Gereedschap ø
130.00 mm
Aansluiting stofafzuiging ø
36 mm
Aandrijftype
Netstroom
Leegloop toerental
2200 - 6500 min ¹
Kabellengte
4.00 m
Opgenomen vermogen
1600 W