FESTOOL PT-STF-D150-M14 polijstzool - 488342
 29,60 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
stuk
  • Bezorging door DHL
Optimale drukverdeling bij polijsten
Productomschrijving
Polijstzool PT D150-M14
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 150 mm
  • Type aansluiting (machine): Binnendraad
  • Maat aansluiting (machine): M14
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549072455
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 488342
Diameter (schijf)
150 mm
Type aansluiting (machine)
Binnendraad
Maat aansluiting (machine)
M14
Hoogte
25.00 mm
ø
125.00 mm