FESTOOL L620X105-P80 RU2/10 schuurband Rubin 2 korrel 80 (10 st.) - 499151
 25,40 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 4 producten op voorraad.
doos
  • Bezorging door DHL
Voordelen van professioneel gereedschap
  • Veelzijdig: Ideaal voor houtbewerking en andere schuurtoepassingen.
  • Compleet: Wordt geleverd met een slijpband, klaar voor gebruik.
  • Handig: Geleverd in een doos voor gemakkelijke opslag en transport.
  • Breedte: 105 mm
  • Lengte: 620 mm
  • Korrelgrootte: 80
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549180945
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 499151
Breedte
105 mm
Lengte
620 mm
Korrelgrootte
80
Korrel
P80
Afmeting lengte x breedte
620 x 105.00 mm