FESTOOL L620X105-P120 RU2/10 schuurband Rubin 2 korrel 120 (10 st.) - 499153
 23,20 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 4 producten op voorraad.
doos
  • Bezorging door DHL
Professionele houtbewerkingsgereedschappen
  • Compleet: Wordt geleverd met een slijpband, klaar voor gebruik.
  • Veelzijdig: Ideaal voor alle soorten houtbewerkingsprojecten.
  • Draagbaar: Verpakt in een handige doos voor eenvoudig transport en opslag.
Productomschrijving
Hout perfect schuren.
  • Speciaal voor houtmaterialen
  • Zeer fijn schuurpapier
  • Met StickFix
Geschikt voor
  • Schuurmateriaal voor houtbewerking
  • Voorbereidende schuurwerkzaamheden voor het lakken en oliën
  • Meubelfabricage
  • Meubelmakers
  • Schilders en spuiters
  • Meubelindustrie
  • Voor BS 105
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Breedte: 105 mm
  • Lengte: 620 mm
  • Korrelgrootte: 120
  • Aantal per box: 10
  • Product Range: Festool Rubin
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549180969
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 499153
Breedte
105 mm
Lengte
620 mm
Korrelgrootte
120
Aantal per box
10
Korrel
P120
Afmeting lengte x breedte
620 x 105.00 mm