erdi_d116_260l_sb
ERDI D116-260L-SB ideaalschaar
 64,88 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
blister
  • Bezorging door DHL
  • Lengte (blad): 30 mm; 1 3/16 inch
  • Totale lengte: 260 mm
  • Max. plaatdikte (600N/mm²): 1 mm
  • Merk: ERDI
  • EAN: 4010220024881
  • Artikelnummer leverancier: ERDI D116-260L-SB
Lengte (blad)
30 mm; 1 3/16 inch
Totale lengte
260 mm
Max. plaatdikte (600n/mm²)
1 mm