dewalt_dt4900_qz
dewalt_dt4900_qz
dewalt_dt4900_qz
dewalt_dt4900_qz
dewalt_dt4900_qz
dewalt_dt4900_qz
dewalt_dt4900_qz
dewalt_dt4900_qz
dewalt_dt4900_qz
dewalt_dt4900_qz
DEWALT DT4900-QZ HSS INDUSTRIAL COBALT metaalboor 2.0mm (2 st.)
 3,87 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 30/05/2026
pak
  • Bezorging door DHL
DeWALT Gratis Accu actie bij Klium!
Bestel voor 350 euro aan DeWALT artikelen en ontvang een gratis accu. OP=OP.
Hoe werkt het?
  • Actie van 01.05.2026 t/m 30.05.2026 of op=op.
Productomschrijving
  • HSS INDUSTRIAL COBALT 2.0mm
Kenmerken
  • De 'no-walk'-tip zorgt voor gemakkelijker boren in alle oppervlakken (5mm en hoger). Schonere, nauwkeurigere, braamvrije gaten door verzonken snijkanten
  • Driezijdige schacht voor optimale grip in boorkop
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 2 mm
  • Type boor: Metaalboor
  • Totale lengte: 49 mm
  • Maat schacht: 2 mm
  • Type schacht: Cilindrisch
  • Materiaal (boor): HSS-E Co 5%
  • Aantal snijkanten: 2 ea
  • Snijlengte: 24 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5035048094648
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DT4900-QZ
Diameter
2 mm
Type boor
Metaalboor
Totale lengte
49 mm
Maat schacht
2 mm
Type schacht
Cilindrisch
Materiaal (boor)
HSS-E Co 5%
Aantal snijkanten
2 ea
Snijlengte
24 mm
Set
NO
Materiaal
Cobalt
Prestatie
Extreem
Diameter
2,0 mm
Lengte
49,0 mm
Stuks
2,0
Werklengte
24,0 mm