dewalt_dfm3130000
DEWALT DFM3130000 spanhuls verzinkt 6x30mm (200 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Opvolger van dit artikel
Productomschrijving
  • Spanhuls-6mmx30mm - Verzinkt
Kenmerken
  • Spanhuls voor lichte toepassingen in beton en metselwerk
  • Onderbroken schroefdraad zorgt voor het verwijderen van vuil en vergemakkelijkt de installatie
  • De kraag houdt het te bevestigen materiaal mede op zijn plaats
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Oppervlaktebehandeling: Verzinkt
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352966427
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM3130000
Oppervlaktebehandeling
Verzinkt
Boordiameter
6,0 mm
Stuks
200,0
Lengte
30,0 mm
Substraat
MASONARY
Max. tfix
1,0 mm