conti_xpz937bp
conti_xpz937bp_2
conti_xpz937bp
conti_xpz937bp_2
CONTI XPZ937BP conti v fo v-riem 937 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 937
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 937 mm
  • Binnenlengte Li: 899 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX370
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717397
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ937BP
Lengte
937
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
937 mm
Binnenlengte li
899 mm