conti_xpz2240bp
conti_xpz2240bp_2
conti_xpz2240bp
conti_xpz2240bp_2
CONTI XPZ2240BP conti v fo v-riem 2240 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 2240
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2240 mm
  • Binnenlengte Li: 2202 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX883
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717021
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ2240BP
Lengte
2240
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
2240 mm
Binnenlengte li
2202 mm