conti_xpz2120bp
conti_xpz2120bp_2
conti_xpz2120bp
conti_xpz2120bp_2
CONTI XPZ2120BP conti v fo v-riem 2120 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 2120
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 2120 mm
  • Binnenlengte Li: 2082 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX836
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817717007
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ2120BP
Lengte
2120
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
2120 mm
Binnenlengte li
2082 mm