conti_xpz2030p
conti_xpz2030p_2
conti_xpz2030p
conti_xpz2030p_2
CONTI XPZ2030P CONTI V FO PIONEER riem XPZ 2030 Ld Pio 3VX 800
 51,57 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 111.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -40 °C tot +120 °C
  • Heel goede flexibiliteit door de vormvertanding
  • Loopcomfort
  • Gelijke lengte L=L (vanaf 1000 mm) standaard
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2030
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 2030 mm
  • Binnenlengte Li: 1992 mm; 78,425 inch
  • Buitenlengte La: 2042 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX799
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858979379
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ2030P
Lengte
2030
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
2030 mm
Binnenlengte li
1992 mm; 78,425 inch
Buitenlengte la
2042 mm