conti_xpz1587bp
conti_xpz1587bp_2
conti_xpz1587bp
conti_xpz1587bp_2
CONTI XPZ1587BP conti v fo v-riem 1587 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1587
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1587 mm
  • Binnenlengte Li: 1549 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX626
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716819
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1587BP
Lengte
1587
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1587 mm
Binnenlengte li
1549 mm