conti_xpz1520bp
conti_xpz1520bp_2
conti_xpz1520bp
conti_xpz1520bp_2
CONTI XPZ1520BP conti v fo v-riem 1520 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1520
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1520 mm
  • Binnenlengte Li: 1482 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX600
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716772
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1520BP
Lengte
1520
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1520 mm
Binnenlengte li
1482 mm