conti_xpz1180bp
conti_xpz1180bp_2
conti_xpz1180bp
conti_xpz1180bp_2
CONTI XPZ1180BP conti v fo v-riem 1180 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1180
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1180 mm
  • Binnenlengte Li: 1142 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX465
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716543
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1180BP
Lengte
1180
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1180 mm
Binnenlengte li
1142 mm