conti_xpc2240bp
conti_xpc2240bp_2
conti_xpc2240bp
conti_xpc2240bp_2
CONTI XPC2240BP conti v fo v-riem 2240 x 22 mm zwart
  • Lengte: 2240
  • Breedte: 22 mm
  • Richtlengte Ld: 2240 mm
  • Binnenlengte Li: 2168 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716369
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPC2240BP
Lengte
2240
Breedte
22 mm
Richtlengte ld
2240 mm
Binnenlengte li
2168 mm