conti_xpb2680bp
conti_xpb2680bp_2
conti_xpb2680bp
conti_xpb2680bp_2
CONTI XPB2680BP conti v fo v-riem 2680 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2680
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2680 mm
  • Binnenlengte Li: 2620 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX1060
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716284
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2680BP
Lengte
2680
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2680 mm
Binnenlengte li
2620 mm