conti_xpb2450bp
conti_xpb2450bp_2
conti_xpb2450bp
conti_xpb2450bp_2
CONTI XPB2450BP conti v fo v-riem 2450 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2450
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2450 mm
  • Binnenlengte Li: 2390 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX970
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716239
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2450BP
Lengte
2450
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2450 mm
Binnenlengte li
2390 mm