conti_xpb2180bp
conti_xpb2180bp_2
conti_xpb2180bp
conti_xpb2180bp_2
CONTI XPB2180BP conti v fo v-riem 2180 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2180
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2180 mm
  • Binnenlengte Li: 2120 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX863
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716178
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2180BP
Lengte
2180
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2180 mm
Binnenlengte li
2120 mm