conti_xpb2060bp
conti_xpb2060bp_2
conti_xpb2060bp
conti_xpb2060bp_2
CONTI XPB2060BP conti v fo v-riem 2060 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2060
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2060 mm
  • Binnenlengte Li: 2000 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX815
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716147
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2060BP
Lengte
2060
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2060 mm
Binnenlengte li
2000 mm