conti_xpb1590bp
conti_xpb1590bp_2
conti_xpb1590bp
conti_xpb1590bp_2
CONTI XPB1590BP conti v fo v-riem 1590 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1590
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1590 mm
  • Binnenlengte Li: 1530 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX630
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716000
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1590BP
Lengte
1590
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1590 mm
Binnenlengte li
1530 mm