conti_xpb1400bp
conti_xpb1400bp_2
conti_xpb1400bp
conti_xpb1400bp_2
CONTI XPB1400BP conti v fo v-riem 1400 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 1400
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 1400 mm
  • Binnenlengte Li: 1340 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX556
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715911
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB1400BP
Lengte
1400
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
1400 mm
Binnenlengte li
1340 mm