conti_xpa967bp
conti_xpa967bp_2
conti_xpa967bp
conti_xpa967bp_2
CONTI XPA967BP conti v fo v-riem 967 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 967
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 967 mm
  • Binnenlengte Li: 927 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715829
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA967BP
Lengte
967
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
967 mm
Binnenlengte li
927 mm