conti_xpa957bp
conti_xpa957bp_2
conti_xpa957bp
conti_xpa957bp_2
CONTI XPA957BP conti v fo v-riem 957 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 957
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 957 mm
  • Binnenlengte Li: 917 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817715812
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA957BP
Lengte
957
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
957 mm
Binnenlengte li
917 mm